2020-09-27 18:28  -  AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC

AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC

3

:

1

Zła passa niwczan trwa dalej podopieczni trenera Grzegorza Strzelca niestety doznali kolejnej porażki  tzn trzecią z rzędu a czwartą w obecnym sezonie.Tym razem gracze zielonej koniczynki ulegli w wyjazdowym meczu 7. kolejki Sosnowieckiej A klasy drużynie UKS Przemsza Okradzionów 3:1(0:0)Niwczanie do tego meczu przystąpili nie co osłabieni m.in bez kontuzjowanych Artura Kmiecika,Mariusza Korepty oraz Dawida Łobody natomiast z powodów wyjazdów służbowych zabrakło również w tym meczu Mateusza Kijaka i Roberta Staronia.Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem najbliżej strzelenia gola dla niwczan był Michał Kalwasiński jednak piłka po jego strzale z 16 metra wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy.Pierwszy gol w tym meczu pada dla gospodarzy w 63minucie po centrze z rzutu rożnego nie upilnowany został przez niweckiego obrońce Grzegorz Szymański po czym przytomnym strzałem z 7 m pokonał bezradnego Radosława Wolaka.Osiem minut później było już 2:0 dla gospodarzy Tym razem rzut karny na gola zamienił Piotr Konieczny.Jak by było tego mało w 80min kolejny stały fragment wykonywali zawodnicy z Okradzionowa tym razem rzut wolny na gola zamienił z 20m strzałem po ziemi Mariusz Czajka,Niwczan było stać w tym meczu tylko na jedną bramkę a padła ona dopiero w 86 minucie po dwójkowej akcji Piotr Wolny -Bartosz Jaworski ten drugi zdobywa honorową bramkę nie dając żadnych szans przy strzale z 15m bramkarzowi gospodarzy.

2020-09-26 16:00