2021-02-19 08:42  -  AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC

TEST MECZ NA PLUS !!!

W drugim meczu kontrolnym w tym jakże krótkim okresie przygotowawczym gracze zielonej koniczynki pokonali na boisku w Sosnowcu(Zagłębie) ze sztuczna trawą zespół aspirujący do gry w A-klasie Strazak Mierzęcice 3:2)(2:1).Niwczanie te spotkanie rozegrali praktycznie na dwie jedenastki do przerwy po zdecydowanej lepszej grze naszego zespołu prowadziliśmy 2:1.Bramki dla niwczan zdobyli po dwóch asystach Mariusza Korepty Daniel Sobczyk oraz Łukasz Czajkowski.Po przerwie spotkanie nie co sie wyrównało na boisko wybiegło 9 graczy testowanych wraz z wracającym po kontuzji Arturem Kmiecikiem oraz Piotrem Wolnym.W tej odsłonie padł remis 1:1 a gola dla AKS-u uderzeniem za pola karnego zdobył środkowy obrońca niwczan Sebastian Hepo.Kolejny mecz sparingowy niwczanie rozegrają 25 lutego w Szopienicach z zespołem FC Katowice

SPARING:18.02.21 AKS-1917 NIWKA-STRAŻAK MIERZECICE 3:2 obrazek 1
SPARING:18.02.21 AKS-1917 NIWKA-STRAŻAK MIERZECICE 3:2 obrazek 2
SPARING:18.02.21 AKS-1917 NIWKA-STRAŻAK MIERZECICE 3:2 obrazek 3
SPARING:18.02.21 AKS-1917 NIWKA-STRAŻAK MIERZECICE 3:2 obrazek 4
SPARING:18.02.21 AKS-1917 NIWKA-STRAŻAK MIERZECICE 3:2 obrazek 5