2021-06-06 19:33  -  AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC

LKS ISKRA PSARY

3

:

2

90'+1 LKS ISKRA PSARY ARIEL AFELTOWICZ
88' LKS ISKRA PSARY MATEUSZ KIJAK
85' LKS ISKRA PSARY SZYMON ZUCH
76' LKS ISKRA PSARY MICHAŁ ZIMOCH
74' AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC ŁUKASZ BAKIERA
52' AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC ŁUKASZ BAKIERA
52' LKS ISKRA PSARY DAMIAN GĘBORSKI
27' AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC PIOTR WOLNY ŁUKASZ BAKIERA
15' AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC ARTUR KUJON

Kolejne trzy oczka dopisują na swoje konto podopieczni Grzegorza Strzelca tym razem pokonali oni na własnym obiekcie zespół Iskra Psary 3:2(2:0).Do tego meczu niwczanie przystąpili m.in bez Sebastiana Hepo ,Marcina Gajówki Dawida Słomkowskiego oraz pierwszego bramkarza niwczan Bartosza Merdy. Naszego młodego golkipera w bramce zastąpił debiutujący w barwach zielonej koniczynki 56-letni Jacek Kornecki!.Niwczanie od pierwszych minut nadawali ton grze i juz po 30 minutach prowadzili 2:0.Pierwszego gola w 15 minucie zdobył Artur Kujon który wykorzystał nieporozumienie w szeregach gości w obronie i z bliskiej odległości ulokował futbolówkę w siatce.Strzelec pierwszej bramki już w 2 minucie mógł a nawet powinien wyprowadzić niwczan na prowadzenie jednak w sytuacji sam na sam minimalnie chybił.W 27 Łukasz Bakiera  podaniem za plecy obrońców z Psar uruchomił Piotra Wolnego który w sytuacji sam na sam pokonał technicznym uderzeniem tzw podcinką bramkarza gości Piotra Szymczyka.Sytuacje bramkowe w tej odsłonie mieli jeszcze Łukasz Szałyga,Tomasz Jedynak oraz Mariusz Korepta.Pierwsze trzy kwadranse kończą sie zasłużonym prowadzeniem niwczan 2:0.Po przerwie niwczanie zagrali juz troche słabiej w każdej formacji co sprawiło że goście często byli pod bramką doświadczonego Korneckiego.Goście przede wszystkim zagrażali po wykonywanych przez nich rzutach rożnych.W 74min w polu karnych został sfaulowany napastnik niwczan Tomasz Jedynak i sędzia bez wahania wskazał na wapno.Jedenastke na gola zamienił Łukasz Bakiera.Gdy wydawało się ze spotkanie dla niwczan zakończy się wynikiem 3:0 to goście w 85 min zdobywają gola kontaktowego za sprawą Szymona Zucha.Po tym golu gracze zielonej mogli zdobyć bramkę na 4:1 jednak po centrze Korepty wprowadzony na boisku Bartłomiej Ślufcik który z 3 metrów nie trafił głową czysto w piłkę.W ostatniej akcji meczu goście zdobyli drugiego gola za sprawą Ariela Afeltowcza który z bliskiej odległości pokonał popełniającego w tej sytuacji błąd Jacka Korneckiego.Mecz kończy się zwycięstwem niwczan 3:2 co z przebiegu meczu na pewno jest zasłużonym wynikiem.Był to zarazem czwarty mecz niwczan bez porażki.Brawo!!!

2021-06-05 17:00