2022-02-26 19:18  -  AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC

OSPEL POKONANY W SPARINGU.HATTRICK ROMAŃSKIEGO!!!

Niwczanie w niedawno zakończonym meczu kontrolnym pokonali zespół grający na codzień w Olkuskiej A-klasie Ospel Wierbka 5:2(2:2).Był to zarazem piąty mecz sparingowy podopiecznych trenera Piotra Wybańskiego w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej Sosnowieckiej A-klasy.Jesli chodzi o przebieg spotkania to Biało zieloni w dniu dzisiejszym nie zagrali zbyt wybitnego spotkania ale wystarczyło to jednak na przyjezdnych by pokonać ich 5:2.Pierwsza połowa sparingu kończy się remisem 2:2 a gole dla niwczan zobyli Mateusz Wybański oraz Mariusz Korepta.Po przerwie gracze zielonej koniczynki zdobyli trzy gole a dokładnie autorem ich był wprowadzony na drugie 45 minut Jakub Romański który popisał się klasycznym hattrickiem.Sternicy Niweckiego kluby w dniu dzisiejszym testowali kolejnego gracza ofensywnego jednak jeszcze za wcześniej by podejmować jakieś konkretne kroki co do jego przydatnosci  oraz przyszłości w niweckim teamie.