STRZELCY LIGI


          Sosnowiec: AP SPORT PO 12 KOLEJKACH

17 bramek PIŻUCH Adrian (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy)

16 bramek CEPEK Patryk (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.)MUSZALIK Mariusz (CKS Czeladź)

13 bramek ZUDIN Bartosz (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.)

12 bramek KOCOT Damian (MKS Poręba) SOBIERAJSKI Kacper (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza)

11 bramek BORÓWKA Bartłomiej (CKS Czeladź) GIMZIA Emil (KS Gminy Psary)

10 bramek ZIMOLĄG Kamil (SKS Łagisza)

8 bramek KAWECKI Jakub (CKS Czeladź) SZYMAŃSKI Wojciech (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) ZARODA Kacper (UKS Zagłębiak Tucznawa)

7 bramek GAJDA Tomasz (CKS Czeladź) JAWORSKI Bartosz (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) KUKURYK Dawid (SKS Łagisza) MACIĄŻEK Hubert (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy) WIATR Mateusz (KS Górnik Sosnowiec)

6 bramek MASTALERZ Robert (KS Gminy Psary) SOKOŁOWSKI Michał (LKS Skalniak Kroczyce)

5 bramek BARAN Łukasz (KS Górnik Sosnowiec) KĘDZIOR Aleksander (LKS Iskra Psary) LENARD Jakub (CKS Czeladź) MEHLICH Sebastian (LKS Iskra Psary) SITO Jakub (SKS Łagisza)

4 bramki BARTOSZEK Kamil (SKS Łagisza) GÓRA Radosław (LKS Iskra Psary) KONIECZNY Piotr (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) SKORUPA Dawid (LKS Jedność Strzyżowice) SKRZYPIEC Dawid (KS Preczów) WOŹNIAK Robert (CKS Czeladź)

3 bramki BIELANIK Artur (LKS Jedność Strzyżowice) BOBROWICZ Mateusz (KS Preczów) BOGDANOW Łukasz (LKS Promień Strzemierzyce Małe) CZAPLA Filip (KS Górnik Sosnowiec) KIJAK Mateusz (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) HUPTYŚ Michał (KS Gminy Psary) LEDWOŃ Mateusz (CKS Czeladź) MARCOŃ Kacper (KS Górnik Sosnowiec) MIERZWIŃSKI Daniel (LKS Promień Strzemieszyce Małe) NOWAK Dominik (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy) OLEJNIK Przemysław (KS Gminy Psary) OTRĘBA Adrian (UKS Zagłębiak Tucznawa) PIŻUCH Łukasz (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy) SŁABISZ Paweł (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) SOCHA Karol (UKS Zagłębiak Tucznawa) STRZELECKI Rafał (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.) TOMCZYK Paweł (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) WRONA Michał (CKS Czeladź)

2 bramki AMBROZIK Marek (KS Gminy Psary) BIAŁAS Jakub (CKS Czeladź) BIAŁEK Piotr (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy) BIAŁEK Rafał (LKS Promień Strzemieszyce Małe) CHOLEWKA Artur (UKS Zagłębiak Tucznawa) CZAJKOWSKI Łukasz (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) FILIPECKI Michał (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.) GAŁUSZKA Adrian (KS Górnik Sosnowiec) KURASZ Krystian (CKS Czeladź) MACIĄŻEK Adrian (UKS Zagłębiak Tucznawa) MADEJ Robert (KS Preczów) MIKRUT Kacper (MKS Poręba) MOCH Mateusz (KS Preczów) MOKWIŃSKI Kamil (LKS Jedność Strzyżowice) MROZIŃSKI Dawid (LKS Skalniak Kroczyce) MUSIAŁ Bartłomiej (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.) OSTROUSHKO Volodymyr (SKS Łagisza) PAJEK Arkadiusz (CKS Czeladź) PIĄTEK Adrian (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) PŁOSZAŃSKI Leszek (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy) POPE Kamil (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) PTASZEK Sebastian (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.) RACZYŃSKI Kamil (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) RECH Karol (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) ROSOCHACKI Rafał (SKS Łagisza) ROZHKO Oleh (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.) SOBIERAJ Damian (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) SZAFRAN Konrad (LKS Skalniak Kroczyce) ŚLUFCIK Bartłomiej (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) ŚMIAŁKOWSKI Oskar (CKS Czeladź) WITES Jakub (KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.) WNUK Artur (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy) WOLF Łukasz (KS Górnik Sosnowiec) ZAMORA Łukasz (LKS Skalniak Kroczyce) ZĄBEK Kacper (SKS Łagisza) ZDEB Dominik (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza)

1 bramka AFELTOWICZ Ariel (KS Gminy Psary) BAKIERA Łukasz (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) BUCHACZ Robert (LKS Iskra Psary) CUBER Marcin (LKS Jedność Strzyżowice) CYGAN Wiktor (LKS Jedność Strzyżowice) CZAJKA Mariusz (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) FIGURA Grzegorz (LKS Iskra Psary) FILIP Mateusz (LKS Jedność Strzyżowice) FLAK Igor (KS Górnik Sosnowiec) GAJECKI Kacper (LKS Iskra Psary) GĘBORSKI Damian (LKS Iskra Psary) GOŁDA Michał (MKS Łazowianka-Wysoka Łazy) GRANDA Michał (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) JAKUBCZYK Dariusz (KS Gminy Psary) JANAS Daniel (LKS Iskra Psary) JUST Łukasz (LKS Jedność Strzyżowice) KALWASIŃSKI Michał (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) KATOLIK Adam (KS Gminy Psary) KIREJEW Piotr (MKS Poręba) KORCZEWSKI Damian (LKS Promień Strzemieszyce Małe) KOT Damian (LKS Skalniak Kroczyce) KOTAPKA Konrad (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) KOWALSKI Wiktor (LKS Skalniak Kroczyce) KOZŁOWSKI Mateusz (LKS Skalniak Kroczyce) KRZYWKA Marcin (LKS Jedność Strzyżowice) KSIĄŻEK Dawid (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) KUBIAK Kacper (LKS Promień Strzemieszyce Małe) KURZACZEK Karol (UKS Zagłębiak Tucznawa) KUSZ Piotr (LKS Promień Strzemieszyce Małe) KWIATKOWSKI Paweł (UKS Zagłębiak Tucznawa) LAWĘDZKI Patryk (KS Preczów) LIPKIEWICZ Mateusz (KS Gminy Psary) LIPKIEWICZ Patryk (KS Gminy Psary) LUDWICZEK Mariusz (KS Górnik Sosnowiec) ŁOBODA Dawid (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) MADEJ Sławomir (KS Preczów) MADEJCZYK Błażej (CKS Czeladź) MASZCZYK Tomasz (LKS Jedność Strzyżowice) NAWROT Jakub (LKS Iskra Psary) NOWAK Alan (CKS Czeladź) OTCZYK Patryk (LKS Skalniak Kroczyce) PIETROWSKI Miłosz (KS Górnik Sosnowiec) PIŻUCH Dawid (KS Preczów) ROTERMAN Rafał (LKS Promień Strzemieszyce Małe) RZYSKA Robert (LKS Jedność Strzyżowice) SŁOMSKI Karol (AKS 1917 Niwka Sosnowiec) SPYRA Paweł (LKS Skalniak Kroczyce) SZAFRUGA Piotr (LKS Iskra Psary) WARZOCHA Przemysław (KS Gminy Psary) WASIK Dawid (LKS Skalniak Kroczyce) WIERZBA Bartosz (LKS Jedność Strzyżowice) WIŚNIEWSKI Paweł (KS Gminy Psary) WOJTAS Adrian (LKS Iskra Psary) ZBRUK Tomasz (KS Preczów) ZUCH Szymon (LKS Iskra Psary)

SAMOBÓJCZE

2 bramki JAWOREK Daniel (SKS Łagisza)

1 bramka GAŁGUS Michał (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) KOWALIK Robert (UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza) MAŚLANKA Paweł (MKS Poręba) MIERZWIŃSKI Daniel (LKS Promień Strzemieszyce Małe) SIWEK Michał (LKS Iskra Psary) TURLEJ Tymoteusz (MKS Poręba)

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Terminarz

AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC

Kolejka: 13

KS PRECZÓW  2 : MKS PORĘBA
CKS CZELADŹ  6 : LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY  3 : KS GÓRNIK SOSNOWIEC
LKS ISKRA PSARY  3 : UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA  11 : LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE
KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O.  0 : SKS ŁAGISZA
RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA  3 : KS GMINY PSARY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Tabela

AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC

Sezon: Sezon 2020/2021

Sosnowiec: A- Klasa "AP SPORT"

Kalendarium

2021-01-27
środa

RADOSŁAW WOLAK
2021-01-29
piątek

PIOTR WOLNY
2021-02-07
niedziela

ROBERT STAROŃ
2021-02-15
poniedziałek

GRZEGORZ STRZELEC

LikeBox

JAVA FIT

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 53

Liczba odwiedzin łącznie: 21162

Statystyki Szczegółowe