Terminarz dla klubu: KS PRECZÓW

Sezon: Sezon 2020/2021

Sosnowiec: A- Klasa "AP SPORT"

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-15 17:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC 4 : 2 KS PRECZÓW
L 2 2020-08-22 17:00 KS PRECZÓW 2 : 5 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE
L 3 2020-08-29 17:00 KS GMINY PSARY 2 : 0 KS PRECZÓW
L 4 2020-09-05 16:00 KS PRECZÓW 3 : 4 KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O.
L 5 2020-09-12 16:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 6 : 3 KS PRECZÓW
L 6 2020-09-20 16:00 KS PRECZÓW 0 : 8 CKS CZELADŹ
L 9 2020-10-10 15:00 AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC 2 : 1 KS PRECZÓW
L 10 2020-10-17 15:00 SKS ŁAGISZA 5 : 1 KS PRECZÓW
L 11 2020-10-24 12:00 KS PRECZÓW 1 : 3 LKS ISKRA PSARY
L 12 2020-10-31 14:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 3 : 2 KS PRECZÓW
L 13 2020-11-07 11:00 KS PRECZÓW 2 : 1 MKS PORĘBA
L 7 2020-11-11 13:30 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 4 : 1 KS PRECZÓW
L 14 2020-11-14 13:00 LKS SKALNIAK KROCZYCE 3 : 2 KS PRECZÓW
L 15 2020-11-21 13:00 KS PRECZÓW 4 : 1 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE
L 8 2020-11-28 11:00 KS PRECZÓW 1 : 7 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA
L 16 2021-04-24 11:00 KS PRECZÓW 3 : 5 KS GÓRNIK SOSNOWIEC
L 17 2021-05-01 11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2 : 0 KS PRECZÓW
L 18 2021-05-03 17:00 KS PRECZÓW 0 : 2 KS GMINY PSARY
L 19 2021-05-08 17:00 KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. 1 : 2 KS PRECZÓW
L 20 2021-05-12 18:00 KS PRECZÓW 1 : 4 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA
L 21 2021-05-15 11:00 CKS CZELADŹ 9 : 1 KS PRECZÓW
L 22 2021-05-22 11:00 KS PRECZÓW 0 : 4 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
L 23 2021-05-29 11:00 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 5 : 2 KS PRECZÓW
L 24 2021-06-03 11:00 KS PRECZÓW 0 : 2 AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC
L 25 2021-06-05 17:00 KS PRECZÓW 1 : 8 SKS ŁAGISZA
L 26 2021-06-12 17:00 LKS ISKRA PSARY 2 : 0 KS PRECZÓW
L 27 2021-06-16 18:00 KS PRECZÓW 1 : 2 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
L 28 2021-06-19 17:00 MKS PORĘBA 2 : 3 KS PRECZÓW
L 29 2021-06-26 11:00 KS PRECZÓW 3 : 1 LKS SKALNIAK KROCZYCE
L 30 2021-07-03 15:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2 : 4 KS PRECZÓW

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Terminarz

AKS 1917 NIWKA

Kolejka: 8

UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA  2 : ZEW KAZIMIERZ
KS STRAŻAK NOWA WIEŚ  2 : KS GÓRNIK SOSNOWIEC
SKS ŁAGISZA  3 : ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA  8 : KS PRECZÓW
UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA  4 : PRZEMSZA II SIEWIERZ
LKS ISKRA PSARY  1 : OSTOJA ŻELISŁAWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2024-05-19
niedziela

DANIEL LIPKA
2024-05-23
czwartek

JAKUB SZYMCZYK
2024-05-30
czwartek

ŁUKASZ BAKIERA

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 130445

Statystyki Szczegółowe