Terminarz dla klubu: CKS CZELADŹ

Sezon: Sezon 2020/2021

Sosnowiec: A- Klasa "AP SPORT"

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-15 17:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 0 : 5 CKS CZELADŹ
L 2 2020-08-22 17:00 SKS ŁAGISZA 1 : 6 CKS CZELADŹ
L 3 2020-08-29 11:00 CKS CZELADŹ 9 : 3 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
L 4 2020-09-05 16:00 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA 1 : 2 CKS CZELADŹ
L 5 2020-09-13 11:00 CKS CZELADŹ 2 : 0 AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC
L 6 2020-09-20 16:00 KS PRECZÓW 0 : 8 CKS CZELADŹ
L 7 2020-09-26 16:00 CKS CZELADŹ 9 : 0 LKS ISKRA PSARY
L 8 2020-10-03 15:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 1 : 5 CKS CZELADŹ
L 9 2020-10-10 11:00 CKS CZELADŹ 7 : 0 MKS PORĘBA
L 11 2020-10-24 14:00 CKS CZELADŹ 11 : 1 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE
L 12 2020-10-31 14:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC 2 : 5 CKS CZELADŹ
L 13 2020-11-07 14:00 CKS CZELADŹ 6 : 0 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE
L 10 2020-11-11 13:30 LKS SKALNIAK KROCZYCE 3 : 3 CKS CZELADŹ
L 14 2020-11-14 13:00 KS GMINY PSARY 4 : 5 CKS CZELADŹ
L 15 2020-11-21 13:00 CKS CZELADŹ 5 : 0 KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O.
L 16 2021-04-24 17:00 CKS CZELADŹ 7 : 1 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA
L 17 2021-05-01 11:00 CKS CZELADŹ 3 : 2 SKS ŁAGISZA
L 18 2021-05-03 17:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 1 : 4 CKS CZELADŹ
L 19 2021-05-08 17:00 CKS CZELADŹ 3 : 2 UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA
L 20 2021-05-12 18:00 AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC 0 : 6 CKS CZELADŹ
L 21 2021-05-15 11:00 CKS CZELADŹ 9 : 1 KS PRECZÓW
L 22 2021-05-22 17:00 LKS ISKRA PSARY 1 : 3 CKS CZELADŹ
L 23 2021-05-29 17:00 CKS CZELADŹ 15 : 2 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
L 24 2021-06-03 15:00 MKS PORĘBA 0 : 7 CKS CZELADŹ
L 25 2021-06-05 17:00 CKS CZELADŹ 8 : 0 LKS SKALNIAK KROCZYCE
L 26 2021-06-12 17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 0 : 9 CKS CZELADŹ
L 27 2021-06-16 18:00 CKS CZELADŹ 7 : 2 KS GÓRNIK SOSNOWIEC
L 28 2021-06-20 11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 1 : 2 CKS CZELADŹ
L 29 2021-06-26 15:00 CKS CZELADŹ 9 : 0 KS GMINY PSARY
L 30 2021-07-03 17:00 KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. 3 : 3 CKS CZELADŹ

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Terminarz

AKS 1917 NIWKA

Kolejka: 8

UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA  2 : ZEW KAZIMIERZ
KS STRAŻAK NOWA WIEŚ  2 : KS GÓRNIK SOSNOWIEC
SKS ŁAGISZA  3 : ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA  8 : KS PRECZÓW
UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA  4 : PRZEMSZA II SIEWIERZ
LKS ISKRA PSARY  1 : OSTOJA ŻELISŁAWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2024-05-23
czwartek

JAKUB SZYMCZYK
2024-05-30
czwartek

ŁUKASZ BAKIERA

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 130445

Statystyki Szczegółowe